Ettevõte Teenused Kliendid Kontakt

ProMaMa Meeskond Kontakt
prindi

ProMaMa

ProMaMa on 2001. aastal loodud üritusturundusfirma, mis sündis 1997. aastal loodud TM Promotion reorganiseerimise tulemusena.

Nende viie tegutsemisaasta jooksul oleme olnud partneriks paljudele kodu- ja välismaistele ettevõtetele ning tulemusrikkalt teostanud üle 300 erineva spetsiifikaga üritusturundusalase projekti.

ProMaMa eesmärgiks on luua ja võimendada organisatsiooni ja/või kaubamärgi mainega ühtivaid emotsioone. Üritusturunduslike aktsioonide abil saavutatud emotsionaalne elamus aitab kinnistada ja võimendada organisatsiooni ja/või kaubamärgi imagot.

ProMaMa eeliseks on dünaamilisus ja mobiilsus - meie suhtumine on alati personaalne ja kuigi me ise ei soovi seda tunnistada, oleme tihtipeale kliendi käsutuses 24h ööpäevas.

ProMaMa´s on hästitöötavaks tervikuks sulanud kaks olulist üritusturunduse komponenti - meelelahutustlik taust ja projektijuhtide turunduskompetents. Sellisena soovime klientidele pakkuda just terviklikku projektijuhtimisteenust, kuid meie paindlikkus ja mobiilsus võimaldavad vastavalt olukorrale luua ka väga spetsiifilisi lahendusi.

ProMaMa kuulub 100% eesti kapitalile - ettevõtte aktsionärideks on Mart Mardisalu ning kaks tunnustatud Eesti turundusfirmat - reklaamibüroo Tank ja suhtekorraldusagentuur KPMS & Partner.


Kui soovid saada kiiret hinnapäringut tundide jooksul, kasuta selleks meie veebipõhist tellimusvormi!

OÜ ProMaMa
Poska 51A
10150 Tallinn, Estonia
tel. (0) 6 811 821
fax (0) 6 811 832
e-mail info@promama.ee

Sisukaart

Copyright ProMaMa OÜ, 2002